Aşk Sözleri

admin     09-27-18     Ask Sozleri, Sohbet Odalari     Aşk Sözleri

aşk sözleri
Yeniliklerin mekanı olan Aşk Sözleri odalarında, her türlü konuşmalara yer vardır. Yeterki haddi aşmayalım Seviye’mizden Kalite’mizden ödün vermeyelim. Bizim için önemli olan, karşımızdaki kişileri rahatsız etmeden kırmadan, güzel bir sohbet ortamı kurmaktır.

Ne kadar da kolay görünürse görünsün, binbir çeşit ziyaretçi gelir gider. Yeri geldiğinde evinizdeki insanlara bile laf geçiremezken, sohbet odalarındaki dünyanın her yerinden giriş yapan ziyaretçilerine de yeri geldiğinde uyum sağlayamıyoruz. İşte bizim Aşk Sözleri odalarımızda anlayışlı mütevazi üyelerimiz sayesinde tartışmalara yer vermemiz mümkün değildir. Her kesimden misafirlerimizin ortak alanı olan Sohbet Sitemizde sizleri görmekten memnuniyet duyarız.

Şimdi siz değerli okurlarımız için güzel sözlere de yer verdik, umuyoruzki okurken zevk alırsınız. Değerli okurlarımızın ”Dikkatine” Ricamızdır. Sohbet sitemizi mutlaka ziyaret ediniz, Bedava Sohbetin keyfini sizlerinde yaşamaya hakkı var. bekliyoruz…

aşk sözleri

1 – Sevmek daima beraber olmak değildir, Sensizken bile seninle olabilmektir…

2 – Gri’si yoktur aşk’ın; ya siyah’ı, ya beyaz’ı seçeceksin…

3 – Öyle bir seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacak. Ve öyle birini seveceksin ki, seni gözleriyle bile aldatmayacak. Can Yücel.

4 – İlla Birini Seveceksen Ten’e Değil Can’a Değeceksin. İlla birini seveceksen, Dışını değil içini seveceksin. Gördüğünü herkes sever.  Ama Sen görmediklerini seveceksin, Sözde değil ”Özde” istiyorsan şayet; Ten’e Değil Can’a Değeceksin ..! Hz. Mevlana.

5 – Unutma; senin için başkasından vazgeçen, bir gün mutlaka başkası için senden vazgeçer. Hz.Mevlana.

6 –  Demiş ki Mevlana; Seni seveni zehir olsa yut. Seni sevmeyeni bal olsa da unut. Hz.Mevlana.

7 – Niye üzülüp ağlarsın can? Bırak sevmeyen gitsin. Dua et, Rabbim seni terk etmesin. İşte o terk ederse, gerçekten bitersin..! Hz.Mevlana.

8 – Uzaklık deyip dert ettiğin nedir ki sevgili… Biz yaradanı görmeden sevmedikmi…? Hz. Mevlana.

9 – Varsın olmasın hayatta her istediğimiz…! Biz olana ”Elhamdülillah” olmayana da ”Eyvallah” demesini biliriz… Hz.Mevlana.

10 – Bu saatten sonra sende fırtına bile kopsa, bende yaprak dahi oynamaz… !!!

aşk sözleri

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?