Canlı sohbet

admin     11-28-18     Mobil Chat, Muhabbet Sohbet Chat, Sohbet Odalari     Canlı sohbet

canlı sohbet

Bedava sohbet

Sohbet sitelerinin en Canlı sohbet odalarında sohbet etmeye var mısınız ? Sizler için yenilediğimiz ve rahat bir ortamda sohbetlere iştirak edebileceğiniz en güzel ve en seviyeli sohbet odaları 7/24 onlinedir. Gece gündüz günün her saatinde tamamen ücretsiz olarak giriş yapabilir Bedava sohbetlerle keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Mobil sohbet

Sohbet sitemiz ilerleyen Teknoloji ile beraber sizlere daha iyi hizmet verebilmek için son hızla ilerlemektedir. Mobil uyumlu Sohbet girişimizden Akıllı telefonlarınızla sorun yaşamadan  Canlı sohbet odalarına giriş yapabilir, hoş saatler geçirebilirsiniz.

Radyo sohbet

Kesintisiz olarak Radyo yayını devam etmektedir, Profesyonel Dj’lerimizden istediğiniz parçaları arkadaşlarınıza armağan ederek sevginizi ifade edebilirsiniz. Dj’lerimizden istek istemek için Radyo kanalında  (Örnek: !istek Müslüm Gürses – Haydar Haydar  Dinleyen arkadaşlara gelsin ) şeklinde yazabilir Dj’lerimize iletebilirsiniz.

Nick şifreleme

Saygı değer Sohbet sever arkadaşlarımızın dikkatine: Canlı sohbet sitemizde nick şifrelemeden sohbetlerimize katılabilirsiniz, sorun olmaz. Ama Nickinizi şifrelerseniz başkaları tarafından kullanılmasını engellemiş olursunuz. Zor olmayan bu işlem bir kaç saniye içinde gerçekleşmiş olur  ( Örnek: /ns register 34579 sohbetci@hotmail.com ) olarak işlemi bitirebilirsiniz.

Mirc programı

Sohbet sitemize Özgü olan ve kurulumu çok basit olan ( script ) Mirc programımızı bilgisayarınıza indirerek tamamen ücretsiz olarak kurulumunu yapabilirsiniz, bizlerle en kolay yoldan buluşabilir Bedava sohbetlerle bizlere eşlik ederek hoş vakitler geçirme imkanını yakalamış olursunuz..

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?