Gurbetyeri

admin     06-12-23     Genel, Muhabbet Sohbet Chat     Gurbetyeri

Değerli dostlarımız Gurbetyeri denilince akıllara hep özlemler, hasretlikler gelir. Sevdiklerinizden ayrı daha iyi bı hayat sağlamanız adına farklı kültürel kimliklerin büründüğü şehirlerde hayat sürdürmeye çalışmak biliyorum oldukça zor. Duyulan bu etkileşimleri hafifletmek amacıyla gurbetçi dostlarımızın sanal ortamda sohbet etmelerini sağladığımız sosyalleşme aracı Kalbiminsesi ile buradayız. Kalbinizin sesi olmayı amaçlayarak çıkmış olduğumuz bu yolda zorlu rakiplerimiz, önümüze taş koymak isteyen sevdiklerinize sizlerde bizimle beraber cevab verebilirsiniz. Sevgili kullanıcılar, sitemiz de gurbetçilere hitaben bir çok sohbet odası aktif haldedir. İsteyen yaşadığı ülkenin sohbet odasını ziyaret edebilir isteyen özlemini duyduğu ülkesinin. Hepsi sizin tercihinize üstelik ücretsiz bir şekilde.

Gurbetyeri yangın yeri. Tüm duyguların tarifsiz yaşandığı yer. Tüm Avrupa ülkelerinden giriş sağlanan sitemiz de 7/24 sohbet edilebilmektedir. Sohbet ortamına nasıl giriş yapılır? Bugün biraz da bu konuyu ele alarak sizlere yardımcı olmayı hedefliyoruz.

  • Gurbetyeri sohbet sitelerine nasıl giriş yapılır?

Hem bilgisayar üzerinden hemde mobil cihazlar sayesinde istenilen her an sitemize giriş yapabilirsiniz. Üstelik çok kolay bir şekilde. 7/24 sohbet odalarımız aktif olup internet sağlayıcı tarafından bizlere ulaşabilirsiniz. Ya da uygulamaları indirerek anında katılabilirsiniz. Hadi birazda diğer konuları ele alalım. Ne dersiniz?

Gurbetyeri

Bedava Gurbetyeri

Sitemizde sohbet edebilmek Yeni insanlar tanımak için ücret ödemenize gerek yok. Yabancı ve Türk vatandaşlarımız aynı anda ücretsiz olarak sohbet edebiliyor. İnsan ayırt etmeden siteye giriş yada sohbet etmek için para talebimiz yok. Gurbetçilerimizin eurolari ceplerinde dursun sohbetleri bizimle olsun.

Yetki alımları, dj kadroları aynı zamanda görüntülü sohbeti içinde sizlerden para istemiyoruz. Her sunulan hizmet hepiniz için ücretsiz dir. Bey ve bayan dostlarımızın arkadaşlık kurmak amacıyla giriş sağladığı sitemizde yabancılarla sohbet edebilmek de mümkün. Böylesi görülmedi. Hem sohbet ediyoruz hemde ücretsiz sohbet ederek dil eğitimi alabiliyoruz.

Kısacası gurbetyeri sohbetin akışını ve davamliligi için sitede bulunan kullanıcılarına her türlü imkanı yaratıyor. Bu imkanlardan yararlanmak için üye olmanız da gerekmiyor. Ayrıca aramızda kalsın sizlere üyelik oluşturmak zorunda kalmadan sohbet edebilme fırsatını sağlıyor. Evet yanlış duymadınız.

  • Mobil telefonlar üzerinden görüntülü sohbet yapabilecek miyim?

Gurbetyeri Görüntülü Mobil Sohbet

Bazen yazışarak sohbet etmek sığ bir durum haline gelebiliyor. Bu neden ile yeni teknolojik hizmet olan görüntülü sohbet devreye giriyor. İlk olarak bilemenizi isterim ki bu hizmet kesinlikle zorunlu değilsiniz. İki kullanıcı isteği ile özel odalarda bu hizmeti bedava olarak alabilirler.

Gurbetçilerimiz ile camda sohbet yapmak için bilgisayar yada mobil cihazınızın olması yeterli. Çünkü, gurbetçilerimiz özlemlerini görerek canlı sohbet ile giderebiliyorlar. Sizlerde görüntülü sohbet etmek istiyorum diyen kesimdenseniz hemen sitemize mobil cihazlar sayesinde giriş yapabilirsiniz. Uygulamaları kullanarak da görüntülü kamerada sohbete dahil olabilirsiniz.

Gurbetyeri Gurbetcilerle Sohbet

Amacımız aslında gurbetçi dostlarımız ile olmak. Ama sadece gurbetçi dostlarımıza özel bir site değiliz. Aynı zamanda da Türkiye’nin 81 ilinden katılım sağlayan yüzlerce dostumuz bizimle. Yaş ortalaması 18 üzeri olan yetişkin bireylerin sohbet edebilmelerini sağlıyoruz. Arkadaşlık kurmak, kalıcı dostluklar sağlamak amacıyla oluşturulmuş eşsiz bir siteyiz. Hem bedava hemde üyelik oluşturmak zorunda kalmadan sohbet edebiliyorsunuz. Bu harika.

Gurbetçilerle sohbet yapmak isteyen tüm kullanıcılarımız için büyük önem taşıyor gurbetyeri. Sizlerde bu eşsiz sohbetin bir parçası olmaya ne dersiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyim. Zaman kaybetmenizi istemiyoruz. O halde daha fazla beklemeyin. Aşağıdaki linke tıklayarak sitemize giriş yaparak bizimle olabilirsiniz. Sizleri büyük bir heyecanla bekliyoruz. Hepinizi saygıyla selamlıyorum.

http://www.kalbiminsesi.net

 

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?