Kaliteli Sohbet Sitesi

admin     06-08-23     Genel, Muhabbet Sohbet Chat     Kaliteli Sohbet Sitesi

Kim istemez ki söyleyin bana kaliteli sohbet sitesi nde olmayı. Her sohbetsever aslında bu olguyu arar durur. Belki de gezmedigi sohbet sitesi de kalmamıştır. Hak veriyorum gezen dostlarımıza. Aradığınızı bulmak gerçekten zor. Hem arkadaş olarak hemde bu etkene amaç olan site bulmak.

Değerli kullanıcılar biliyorsunuz kalite aslında sizden ve bizden geçiyor. Bizler sizlere iyi hizmet sunduğumuz durumlarda sizlerde bizlere uyum göstermekte zorluk çekiyorsunuz. İlk olarak demeliyim ki sitemiz de herkesin uyması gereken kurallar bulunmaktadır. Bu kurallara sadece kullanıcılar değil aynı zamanda da kullanıcılarımızın da oldukça dikkat etmesi gerekmektedir. Sizlere öncelikle site kurallarımız dan bahsetmek istiyorum.

Kaliteli Sohbet Sitesi Kuralları

  1. Site içerisinde en önemli kuralların başında sohbet hizmetlerinden yararlanmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor. 18 yaşından küçüklerin sohbet odalarına yer almaları kesinlikle yasaktır.
  2. Tüm ziyaretçilerimiz yönetim nezdinde eşit olduğunu bilmeli ve hiç bir ayrımcılık ve ayrıcalık tanınmaksızın kurallara tabi olduğunu yineler ve hatırlatırız.
  3. Türk örf adet ve kültürüne ters düşecek fikir, konuşma ve siyasi söylemler yasaktır.
  4. Türkiye Cumhuriyeti Devleti büyüklerine, önderlerine, tarihi kişiliklerine ve Devletimizin milli bekasına yönelik olumsuz eleştiri, hakaret ve kötü söylemler yasaktır.
  5. Site içerisinde ve kanallarda taklit rumuz, ve rencide edici sohbet oluşturmak yasaktır.
  6. Bir başkasına ait iletişim ilgileri ya da kişisel bilgilerin paylaşımı yasaktır ve bu bir suçtur. Ayrıca 23 MAYIS 2007 tarihinde onaylanan Bilişim Yönetmeliğine göre; internet ortamında ” Başkalarına ait iletişim bilgilerini paylaşmak ” bir bilişim sucudur. Kalbiminsesi.Net bu tür konularda titiz davranarak gerekli tespitleri yapıp, bu tür davranışlarda bulunanların IP adreslerini konuyla ilgilenen gerekli mercilere teslim etmek üzere kayıt altına almaktadır.
  7. Site içerisinde kullanıcılara ve site geneline zarar verecek programların kullanılması yasaklanmıştır. Örnek: DDOS, PROXY, CLONE, TROJEN vb.
  8. Din, dil, ırk etnik köken ve politik ayrım yaratacak konuların kanal genellerinde ve özellerde konuşulması yasaklanmıştır.
  9. Kalbiminsesi.Net ücretsiz bir servistir ve kullanıcılardan kesinlikle para talebinde bulunmaz. Bu tarz söylemlerde bulunanları da online yöneticilerimize bildiriniz.
  10. Site içerisinde herhangi bir program, site ya da uygulamanın reklamını, tanıtımını yapmak ya da skype, mail vb. uygulama adreslerinin dağıtımı yasaktır. Yukarıda yazan kurallar kullanıcı sözleşmesi niteliği taşımaktadır ve bağlantı kuran tüm kullanıcılar bu kuralları okumuş kabul etmiş sayılmaktadır.

Tüm bu kurallara uyulduğu takdirde kaliteli sohbet sitesi olgusuna ulaşmış olacaksınız. Peki nasıl erişim sağlayabilirsiniz?

Kaliteli Sohbet Sitesi

Kaliteli Sohbet Sitesi Giriş Sistemi

Bu sistem hiç sohbet sitelerinde yer almamış kullanıcılar için oldukça basit bir döngü. Hem mobil cihazlardan hem de masaüstü bilgisayarlar aracılığıyla hemen anında erişim sağlayabiliyorsunuz.

İnterneti uyumlu olan tüm cihazlar artık bizimle. Hemen sitemizin linkinden ya da indireceğiniz uygulamalarımız ile katılım sağlamanıza yardımcı olalım. Hemen sen de denemek istemez misin? Mobil cihazının markası fark etmeksizin istediğin her yerden sitemizin aşağıda bulunan linkine tıkla. Hemen ücretsiz sohbet odalarımıza katılım sağla. Türkiye’nin Hatta Dünya üzerinde birçok Avrupa ülkesinden sohbet eden kullanıcılar ile sitemizde buluşabilirsiniz.

Her şey bu kadar basit ve kolay. Kalbimin sesinde sizleri zorluk yapacak hiçbir eylem, göremeyeceksiniz. Hemen anında sitemize dahil olarak bay ve bayan kullanıcılarla sohbet edebilir arkadaşlık kurabilirsiniz. Tekrar hatırlatmakta fayda görüyorum ki uygulamalarımızı indirmek dahil tüm odalarımıza sohbet yapmak ücretsizdir. Sitemize katılım sağladığınız durumda üyelik gerektirmeden tüm sohbet odalarımıza istediğiniz an girebiliyorsunuz. Ve istediğiniz an odalardan çıkabiliyorsunuz. Çünkü patron sizsiniz.

O halde daha fazla sizleri bekletmeden Sizler de bizleri bekletmeden giriş sağlayın.

Çünkü çok heyecanlıyız..

http://www.kalbiminsesi.net

 

 

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?