Magazin – Gamze Özçelik’in Yardım Faaliyetleri

aLa     02-01-19     Magazin     Magazin – Gamze Özçelik’in Yardım Faaliyetleri

magazin - gamze özçelik'in yardım faaliyetleri

Türkiyenin en örnek ünlüsü Gamze Özçelik yaptığı yardım faaliyetleri ile gurur kaynağımız olmuştur, her ne kadar bazı eleştirilere maruz kalsa da doğru yolundan sapmayan Gamze Özçelik dur durak bilmeden çok güzel işlerin peşinden koşmaya devam ediyor. ALLAH yolunu açık etsin inşallah.

Yardım faaliyetleriyle tanınan Gamze Özçelik, hem su kuyusu açmak hem de diğer yardım faaliyetlerini gerçekleşmek için gittiği Kamerun’dan paylaşımlarda bulunarak, “Ne güzel yol almak, yolda buluşmak. Ne güzel sevmek” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde yeniden Afrika’ya su kuyusu açmak için giden Gamze Özçelik, su kuyusu açılınca sevinen kadınlarla çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınladı. Orta Afrika’nın Kamerun ülkesine Umuda Koşanlar Derneği ile birlikte giden oyuncu Gamze Özçelik, hem su kuyusu açmak hem de diğer yardım faaliyetlerini gerçekleştirdi. Hala orada kalmaya devam eden Özçelik, sosyal medya hesabında paylaşımıyla takipçilerinin büyük beğenisini topladı. Orada yaşayan kadınların mutluluklarını paylaşan Özçelik, paylaşımın altına, “Ne güzel yol almak, yolda buluşmak. Ne güzel sevmek” notunu düştü.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?