Sinirli Sohbet

admin     10-02-18     Sohbet Odalari     Sinirli Sohbet

Arkadaşlar öncelikle merhaba, Şu an gündem dışı bir bilgi vermek  ve siz okuyanlara önemli bir konu aktarmak istiyorum. Üyeler arasında bazen bazı anlaşmazlıklar olur anlarım ve anlıyorum. Peki arada bir anlaşmazlık yok, yüzüne gelince canım cicim 🙂 ama arkadan konuşulması asla hoş bir şey değildir, Sinirli Sohbet asla hoş bir sohbet değildir, Türkiye’nin her yerindeki sohbet sitelerinin en büyük sorunudur bu, karşınızdaki kişiye asla önyargı ile bakmayın, arkadaşlığın en önemli şeyi birbiri ile iletişim halinde olup birbirlerini tanıyarak konuşmak, bunu yapamayan insanlar asparagas hareketlerle karşımıza çıkarlar.
Sinirli Sohbet adı ile sizlere biraz ister nasihat deyin ister ukalalık, akıl vermek istedim. Lütfen kimseyi tanımadan arkasından konuşmayın, bu sizi kötü duruma düşürür farkında olmazsınız,bir gün sizede döner bu laflar. Sohbet sitelerinde oluyor bu gibi şeyler, ama olmaması bizim en büyük tercihimizdir.
Güzel sohbetler ile birbirimizin karşısına çıkarak sağlam dostluklar kurmak güzel değil mi? Evet tabiki en güzeli odur, Sinirli Sohbet hem sizin hemde karşınızdaki kişilerin moralini bozar ve ortamda gerginliğe sebep olur, buda sohbetlere zarar verir. Bizim ilkemiz yani şahsen benim tercihim rahat bir ortamda sakin sohbetlerle hoş vakitler geçirmektir. Adının Sinirli Sohbet olduğuna bakmayın, bizim sohbet sitemiz sizin rahatlığınızı en güzel şekilde sunmaktır. Bizlerle Sohbet etmek isteyen herkes Sohbet girişinden bizlere ulaşabilir…

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?