Gurbet Sohbet

admin     05-24-23     Genel, Muhabbet Sohbet Chat     Gurbet Sohbet

Hayat şartları sizleri farklı ülkelere mi sürükledi? Gurbet sohbet ile çektiğiniz özlemlere ilaç olmak adına kalbimin sesi doğru seçim. Aslında farklı ülkelere yaşam kalitesini daha iyi kılmak için farklı ülkelerde yaşamayı tercih ediyorlar. Bu kullanıcılarımız daha çok sohbet etme ihtiyacı duyuyor. Özlem, hasret ve yabancılık hissi malesef ki her daim ağır basıyor.

Kalbimin sesi de istedi ki bu istekler doğrultusunda hasret giderelim.

 

Gurbetçi vatandaşlarımızı düşünerek açmış olduğumuz Gurbet sohbet odaları bizimle faaliyetlerini sürdürüyor. Her ülkeden giriş yapan dostlarımız özlemlerini biraz olsun hafifletiyor.

“Sohbet odalarınıza giriş yapacak herhangi bir kullanıcıya ücret tarifesi geçerli mi?”

Gurbet Sohbet Odaları

Yukarıdaki soruya cevap vererek başlayalım yazımıza. Arkadaşlar, sohbet odalarımıza giriş yapan her kullanıcı bizim için eşit seviye de. Yani, Türkiye’den giriş yapan ile farklı ülkeden katılım sağlayan dostumuz aynı bizim gözümüz de. Demek istediğim şu ki, sohbet sitemize ve odalarımıza ücret vermenize gerek kalmadan katılım sağlayabilirsiniz. Kimsenin cebinden para çıkmadan gönül rahatlığıyla arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Gurbet sohbet

Gurbet sohbet odaları sayesinde binlerce gurbetçi gidemediği memleketinin insanı ile sohbet ediyor. Toprağının insanı ile edilen sohbetler bir nebze olsun özlemlerini hafifletiyor. Sohbet ederken bir diğer taraftan canlı müzik dinleyebiliyorsunuz. Hatta, oyun kanallarımızda tatlı yarışmalara da katılım sağlıyoruz. Üstelik tüm bu hizmetlere ücret ödemiyoruz. Sabah akşam farketmez sohbetimiz sizi affetmez.

“Dünya’nın bir ucunda yaşayan gurbetciyim. Sohbet odanıza dahil olmak istiyorum. Lakin birebir sohbet gerçekleştirmem mümkün mü?”

Birebir Gurbet Sohbet

Sohbet odalarımız da genel bölmeler de gerçekleştirilen sohbetler herkesin katılım sağladığı muhabbetlerden oluşur. Bu durum birebir sohbet niteliği malesef taşımıyor. Lakin genel Odalar da sohbetinden keyif aldığınız herhangi biri ile özel odalarda devam edebiliyorsunuz. Bu birebir sohbet denilebiliyor.

Sadece iki kişinin katılım sağlayabildigi bu odalarda birebir sohbet yaparak daha özel bir hal alıyor. Samimi sohbetlerin de yer alacağı sitemizde gurbetci dostlarımız için birebir sohbet yaşanabilir.

Gurbet sohbet odaları kısacası özlemlere son verme noktası. O halde hep birlikte hasretimize son verelim. Mekanın adresi nere diyecek olursan aşağıya bırakıyorum hemen linki.

http://www.kalbiminsesi.net

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?