Kelebek sohbet odaları

aLa     02-04-21     Mobil Chat, Muhabbet Sohbet Chat, Sohbet Odalari     Kelebek sohbet odaları

Kalbiminsesi.net sitemiz de arkadaşlıklar, dostluklar kurularak ileriye yönelik aşklar da yaşanmaktadır. Kelebek sohbet odaları ciddi ve seviyeli sohbetler ile adını duyurmuş bir ortamdır. Sohbet chat kullanıcılarımızın bizimle beraber aynı ortamda kalmalarını ve uzun süreli arkadaşlıklar ve ömürlük dostluklara da eşlik etmeleri için elimizden gelen en güzel ortamı sizlere sunmaktayız. Sohbet sitemiz tamamen ücretsiz olarak sizlere hizmet vermektedir, üyeliksiz olarak sohbet edebileceğiniz gibi, kullanıcı adınızı şifreleyerek Sunucu yetkilerinden de faydalanabilirsiniz.
Arkadaşlar şimdi makaleyi yazarken, kanala bir bakayım dedim, Aman ALLAHım bakmaz olaydım :D… Sitemizde Ruhsuzzz diye bir arkadaşımız bakın neler yapmış sohbet arasında 😀
[02:04] Ruhsuzzz> Aaaİiiiii AAAAİİİİİİ AAAAİİİii
[02:04] DJ-Umit :DDD
[02:04] AsyA > :d
[02:04] <a`La> •Ruhsuzzz• O Ne At Gißi AiLiyorsun
[02:05] <a`La> 😀
[02:05] Ruhsuzz> puhahhahaja :grin::grin:
[02:05] a`La :d
[02:05] Ruhsuzzz :DD
[02:05] <a`La> 😀
Megerse #Mobil kanalında, birbirleri ile doğruluk mu cesaret mi oyunu oynuyorlarmış, cevap veremediğinde de cezalandırılıyormuş 😀
Sizler de eğlencelerimize katılarak güzel vakitler geçirmek istiyorsanız mutlaka Kelebek sohbet odalarını ziyaret ediniz.
Sunucumuzda bir olumsuzluk gördüğünüzde, Yönetime bildirmenizi rica ediyoruz, Sohbet kullanıcı şikayetlerini anında değerlendirmeye alınarak gerekli işlemler yapılmaktadır. Önemli olan siz değerli misafirlerimizi rahat ve huzurlu bir ortamda ağırlamaktır. Bedava ve Mobil sohbet etmek isteyen herkes bizimle birlikte aynı yol üzerinde yürüyerek bizlere eşlik edebilirler.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?