Yurtdışı Sohbet Odaları

admin     05-25-23     Genel, Muhabbet Sohbet Chat     Yurtdışı Sohbet Odaları

Sitemiz yabancı dostlarımızı da düşündü. Ve en özel hizmet yurtdışı sohbet odaları aktif hizmete Kalbiminsesi nde faaliyet gösteren hizmeti haline geldi. Biliyorsunuz ki sitemize sadece Türkiye üzerinden giriş saglanılmıyor. Aynı zamanda da Avrupa ülkelerinden hem gurbetçi dostlarımızı hemde yabancı sohbetseverlerimize ev sahipliği yapıyoruz. Bu neden ile belirli amaçlar doğrultusunda giriş sağladığımız sohbet sitemizde bir çok oda bulunuyor. Bunlardan sadece biri olan yurtdışı sohbet odaları sayesinde yabancılarla sohbet etmek mümkün olduğu söylenebilir.

Sitemizde yaş kriteri mevcutdur. Bu neden ile hiç bir sohbet odamıza yetişkin saymadığımız 18 yaş altı hiç bir kullanıcıya destek vermiyoruz. Farkedildiği durumlarda anında sitemizden uzaklaştırıyoruz.

Biliyorsunuz ki bir çok sohbetsever kalite ve seviye bekler sohbet ettikleri odalarda. Doğru mekanı bulanada kadar bir çok siteye ve sohbet odalarına giriş çıkış yapabilirler. Lakin kalbiminsesi son durak olur herzaman. Kalitesi ve seviyesi sayesinde yıllardır varlıklarını sürdürüyor. Yaklaşık olarak üç senedir hizmet veren site kalbiminsesi. Gerek kalitesi gerek seviyesi ile number one olmaya kararlı.

Ya sohbet odaları ücretli ise?

Ücretsiz Yurtdışı Sohbet Odaları

Beleş beleş demek açıkçası en doğru kelime. Sohbet etmenin, arkadaşlık kurmanın para ile işi ne diyenlerdeniz açıkçası. Sitemizde hiç bir hizmetden yararlanmak için para ödeme söz konusu olamaz. Sizlerden yetkili yada kullanıcı kim olursa olsun maddi bir çıkar sağlamak istediğinde lütfen bir şekilde bizlere bildirmeniz gerekmektedir.

Biliyorsunuz ki yazışarak sohbet etmek yıllardır süre gelen anlayış ve kalıplaşmış temel ilkesiyle varlığını sürdürüyor. Lakin bizler yeni ses ve soluk getirmek istiyoruz. Bu neden ile yazışarak sohbetin yanına görüntülü hizmet sağlamak amacımız var. İlk olarak demeliyim ki bu hizmet için de kullanıcılara para ödemek düşmüyor. Parasız sohbet etmenin adresi kalbiminsesi. Sitemize giriş yapan bay ve bayan dostlarımız aklınıza gelebilecek her türlü hizmet imkanını bedava olarak alabiliyorlar. Böylelikle sohbet etmenin keyfini aceba para ödeyecek miyim düşüncesi bozmuyor. Çünkü paradan başka değerli gördüğümüz şeyler var. Siz değerli dostlarımız gibi…

Mobil Yurtdışı Sohbet Odaları

Sitemize ve sohbet odalarımıza giriş yapmak için bilgisayar kullanıcısı olmanıza gerek yok. Zamanın bizlere sunmuş olduğu en önemli hizmet olan mobil uyumlu irc ortamları kullanıcısına kolaylıklar sunuyor kalbiminsesi. Hayatımızın her alanında bulunan cep telefonları veya tabletler sohbet edebilmek için de önemli rol model olarak biliniyor. Çünkü artık bu cihazlar sayesinde istenilen her an sohbet sitelerimize ziyaret edebilmek mümkün hale geliyor.

Her geçen gün bu nedenden ötürü kullanıcı kitlesi de hızla değişen ve yükselen sitemiz kalbiminsesi mobil aygıtlardan girişe izin veriyor. Böylelikle 7/24 online sohbet ederek arkadaşlık kurma olasılığınız artıyor. Mobil telefonlar da internet sistemine izin verildiği an bizimlesiniz. Hem web sitemizden hemde indirebileceğiniz uygulamalar sayesinde anında katılabilirsiniz. Yazımızın devamında bu konuya da değinerek akıllarda bulunan soru işaretlerine son vermiş olacağız.

Yurtdışı Sohbet Odaları

Yurtdışı Sohbet Uygulamaları

Aslında en güzel hizmetlerimiz den biri. Uygulamalar hayatımıza girdiği tarihten itibaren sohbetlerimiz yarıda kalmadan chat yapabiliyoruz. Aceba bu uygulama benim telefonuma uyar mı düşüncesine  kapılmanizi istemem. Çünkü işletim sistemi Android yada iOS ayrımı yapmadan bu uygulamalar tasarlanmıştır. Üstelik bedava indirim gerçekleştirebileceğiniz bu uygulamalar ile sistem sorunlara son diyebiliriz. Düşünsenize donma yok, kopma hiç yok.

Bu uygulama telefonunuz da yüklü olduğu lakin sitemiz de olmadığınız durumlarda sizlere bildirim atarak küçük sürprizler yapabiliyoruz. Örneğin, sitede beğenerek dinlediginiz yayıncımızın yayında olduğunu bildiren bir bildirim alabilirsiniz. Ayrıca bu hizmet de bedava 🙂

http://www.kalbiminsesi.net

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?